236 Galvosūkiai
373 sprendėjai 2751 kartą išsprendė 188 skirtingus galvosūkius

Slapyvardis:
Slaptažodis:

svečias

Pataisytas siūlomų spręsti (neišspręstų) galvosūkių parinkimas
Geriausių sprendėjų dešimtukas
Slapyvardis
Reitingas
Išspręsta
Dagilis1618115
Homeris1762105
Staska1891134
Xixas2012174
NeTanatas2042177
Chess2001215396
Atskalunas2159110
ajaxiss2231116
Negailestingas2258182
Mephistophel2397129


Copyright © 1999-2001 Penki Kontinentai, Ltd., Vilnius, Lithuania. All rights reserved.
Webmaster: webmaster@chess.lt